Рейтинг студентів

Рейтинг Денна форма Літня сесія 2018-2019 н.р

Рейтинг 1 курс За результатами вступу 2019 року

Рейтинг студентів_Літня сесія_2019-2020 н_р

ОР «Бакалавр»

 

Спеціальність 014.07 Середня освіта (Географія)

СОГ-21

з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові студента

Рейтингова

оцінка

1. Слижук Надія Василівна 91,92
2. Кисляк Ольга Петрівна 91,25
3. Грига Наталія Ярославівна 89,83
4. Барнась Ольга Русланівна 86,58
5. Гуменюк Руслана Миколаївна 83,58
6. Шовгенюк Вікторія Миколаївна 80,50
7. Яремчук Володимира Володимирівна 78,58
8. Страхоцька Вікторія Андріївна 76,75
9. Церкуник Тамара Михайлівна 72,58

 

СОГ-31

з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові студента

Рейтингова

оцінка

1. Письменна Ангеліна Андріївна 94,61
2. Федоришин Тетяна Михайлівна 90,89
3. Стасів Уляна Володимирівна 82,17
4. Дирів Дмитро Михайлович 78,72
5. Паньків Христина Андріївна 78,50
6. Стецяк Олександр Степанович 68,11
7. Габорак Оксана Олександрівна 67,06

 

СОГ-41

з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові студента

Рейтингова

оцінка

1. Палюга Тетяна  Олексіївна 94,83
2. Накладюк Петро  Петрович 93,67
3. Шімон Валерія  Іванівна 91,50
4. Окань Лілія  Романівна 88,83
5. Яким’юк Володимир Володимирович 86,83
6. Яцишин Михайло Степанович 85,83
7. Вівчарик  Діана  Михайлівна 84,67
8. Шевченко Вікторія  Іванівна 83,67
9. Мерзін  Ілона  Петрівна 82,67
10. Василечко Анжеліка Василівна 80,67
11. Лозінська Юлія Володимирівна 79,67
12. Уманців Лілія  Степанівна 79,50
13. Каратник  Христина  Василівна 77,33
14. Шаранова  Лілія  Олександрівна 76,83
15. Андрушко  Михайло  Степанович 74,83
16. Андріїв Аделіна Михайлівна 60,50

 

Спеціальність 103. Науки про Землю

НПЗ-21

з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові студента

Рейтингова

оцінка

1. Рибак Сніжана Леонідівна 89,67
2. Грицюк Юлія Володимирівна 89,33
3. Яцишин Ірина Богданівна 84,75
4. Шулик Любомир Богданович 81,67

 

НПЗ-31

№ з/п Прізвище, ім’я,

по батькові студента

Рейтингова

оцінка

1. Мельник Віктор Романович 81,73
2. Дутчак Тетяна Дмитрівна 79,04

НПЗ-41

№ з/п Прізвище, ім’я,

по батькові студента

Рейтингова

оцінка

1. Іваськевич  Богдан  Михайлович 93,22
2. Арсенюк  Вікторія  Вікторівна 91,56
3. Курляк  Марта  Михайлівна 91,56
4. Федик Владислав Олегович 89,61
5. Мартинюк Мар’яна Іванівна 89,39
6. Ковальчук Соломія Андріївна 88,78
7. Коник  Соломія  Василівна 84,17
8. Беренда   Богдан  Володимирович 82,33
9. Ворожбит  Назар  Володимирович 69,94
10. Никитюк Іван Романович 66,78
11. Яцишин Андрій Мирославович 63,00

 

Спеціальність 106. Географія

Г-21

 з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові студента

Рейтингова

оцінка

1. Вишенько Дмитро Ярославович 89,00
2. Мельник Христина Богданівна 83,92
3. Мевкало Карина Тарасівна 81,42
4. Мазурик Тарас Дмитрович 81,33
5. Ковбаснюк Христина Романівна 78,58
6. Юрчишин Мар`яна  Володимирівна 78,50
7. Кузьмович Іванна Михайлівна 61,67

 

Г-31

з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові студента

Рейтингова

оцінка

1. Свачій Марина Андріївна 89,50
2. Максим’юк Ксенія Орестівна 87,00
3. Яремчук Людмила Романівна 86,50
4. Головчак Ірина Михайлівна 83,17
5. Москаль Андрій Романович 79,00
6. Лев Ярина Іванівна 77,83
7. Крамарчук Діана Василівна 77,67
8. Говдяк Софія Анатоліївна 75,50
9. Терлецька Ганна Василівна 70,50
10. Третяк Наталія Михайлівна 66,83
11. Левицький Євген Любомирович 62,17

 

Г-41

з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові студента

Рейтингова

оцінка

1. Ватащук Анна Володимирівна 98,50
2. Дутчак Павло Романович 97,83
3. Магмет Андрій Богданович 96,17
4. Ситар Мар’яна Іванівна 90,83
5. Луців Микола Петрович 83,83
6. Штурмак Юрій Михайлович 82,50
7. Ставична Діана Андріївна 82,17
8. Король Наталія Миколаївна 81,33
9. Стефанишин Тетяна Анатоліївна 77,33
10. Гаврилюк Надія Богданівна 70,33
11. Кащук Марта Володимирівна 69,67
12. Тищенко Олег Олегович 66,33
13. Вінтонюк Тарас Петрович 59,83
14. Стефанчишин Тетяна Іванівна 59,33

 

 

ОР «Магістр»

 

Спеціальність 014.07 Середня освіта (Географія)

СОГ-2м

з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові студента

Рейтингова

оцінка

1. Хомин Марія Степанівна 94,22
2. Лудчак Христина Богданівна 78,22
3. Вотка Ігор Васильович 76,22
4. Горблянський Юрій Михайлович 74,78
5. Вівчарук Христина Володимирівна 70,00
6. Сапріянчук Тетяна Петрівна 68,78
7. Мандар Анастасія Ярославівна 58,89

 

Спеціальність 103. Науки про Землю

НПЗ-2м

 з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові студента

Рейтингова

оцінка

1. Паска Андрій Валерійович 94,08
2. Беновська Анна Андріївна 93,67
3. Мхоян Вікторія Тігранівна 89,06
4. Гордій Інна Петрівна 85,56
5. Грицюк Іван Васильович 82,64
6. Людера Уляна Михайлівна 80,42
7. Гах Леонід Леонідович 78,86
8.      Ілечко Наталія Григорівна 76,78

 

Спеціальність 106. Географія

Г-2м

№ з/п Прізвище, ім’я,

по батькові студента

Рейтингова

оцінка

1. Богайчук Олена Вікторівна 93,47
2. Галюк Леся Мирославівна 92,06
3. Чоповська Марія Михайлівна 91,72
4. Девда Назар Богданович 90,44
5. Пристай Леся Павлівна 85,92
6. Івасик Лілія Василівна 84,75
7. Яремчук Соломія Володимирівна 81,64
8. Косило Максим Степанович 70,33
9. Стецько Ірина Іванівна 70,00
10. Горін Роман Сергійович 67,83
11. Рудницький Іван Богданович 65,33
12. Гакало Людмила Василівна 63,11