На кафедрі географії та природознавства відбулася звітна наукова конференція студентів

21 березня 2019 р. на кафедрі географії та природознавства відбулася звітна наукова конференція студентів за 2018 рік, в рамках якої працювала 1 секція:

1. Секція географічних наук:
1.1 підсекція географії та природознавства

У роботі конференції взяли участь близько 30-ти студентів. Метою її проведення є можливість об’єднати обдарованих студентів, представити їх наукові здобутки для великого кола слухачів, підвести підсумки актуальних досліджень та активізувати студентський актив у проведенні наукових заходів.

Тематика конференції включала в себе найбільш актуальні й дискусійні питання у сфері географічних наук, збереження довкілля та охорони природи.

По завершенню конференції, за рішенням професорсько-викладацького складу кафедри, кращі студенти рекомендовані до нагородження грамотами університету:

П.І.П. студентів

Найменування підрозділу Курс
Корч Ольга Валеріївна Кафедра географії та природознавства І м
Додяк Уляна Юріївна Кафедра географії та природознавства І м
Андрейчук Ольга Василівна Кафедра географії та природознавства І м
Юхней Ростислав Дмитрович Кафедра географії та природознавства І м
Пранничук Маріанна Юріївна Кафедра географії та природознавства І м

А також матеріали  2-х учасників конференції, які представили актуальні прикладні дослідження, рекомендовано до друку в збірнику наукових праць студентів університету «Еврика-ХХ»:

П.І.П. студентів Найменування підрозділу Курс
Собко Олена Петрівна Кафедра географії та природознавства І м
Нілабович Каріна Михайлівна Кафедра географії та природознавства І м

Щиро вітаємо студентів з успішним проведенням звітної конференції за 2018 рік.

Бажаємо Вам наснаги для втілення подальших наукових задумів і мрій!