Студенти-географи зіграли “Логічний брейн-ринг”

10 квітня серед студентів відбулась інтелектуальна гра «Логічний брейн-ринг». У змаганнях взяли участь п’ять команд, у складі яких були представники ІІ-V курсів кафедри географії та природознавства . Кожна команда налічувала п’ятеро осіб .

Після урочистого відкриття, ведучий заходу, Іваськевич Богдан ознайомив учасників з правилами гри, після чого розпочався перший раунд.Загалом
брейн-ринг проходив у чотири етапи:

перший – орфографічний;
другий – інтелектуальний;
третій – логічний;
четвертий – конкурс «крокодил».

Під час напруженої боротьби, кожна з команд бажала стати переможцем і випередити конкурентів. Наші студенти продемонстрували надзвичайно високий рівень підготовки, відмінну логіку та неабияку креативність. Бурхливу підтримку гравці отримали від своїх вболівальників.

Організатором даного заходу виступив голова профбюро Факультету природничих наук Петро Накладюк, студент ІІ курсу спеціальності: Середня освіта (географія). Усі учасники змагання отримали призи та грамоти за участь у заході.

Щиро дякуємо кожному учаснику та всім, хто розділив цей чудовий і насичений день разом з нами! До нових зустрічей!