Гори кличуть географів

11 вересня 2019 р. у студентів була чудова можливість насолодитись мальовничими краєвидами Карпат, а саме г. Горган (Костел-1049 м) та  г.Рокита (1111 м), кінцевий пункт – каньйон Прутця Чемегівського, відпочити і набратись натхнення перед навчанням, завести нові знайомства і весело провести час з іншими студентами!

Кафедра географії та природознавства  збирає студентів різних спеціальностей факультету природничих наук, щоб разом підкорювати карпатські вершини. Це хороша нагода для студентів черпати знання не тільки з підручників, а й побачити все на власні очі.

Через цей похід ми ще більше зросли як команда, подолали нові виклики, глибше познайомились один з одним, а для когось це навпаки була можливість побути більше в тиші і насолодитись гірськими краєвидами. Ну і звичайно, надихнутись красою природи навколо та набратись енергії.

Завдячуємо Гілецькому Йосипу Романовичу за таку чудову екскурсію та незабутні враження.