АКРЕДИТАЦІЯ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «НАУКИ ПРО ЗЕМЛЮ»

Із 11.03.2020 до 13.03.2020 в університеті  працює експертна група щодо проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Науки про Землю» у наступному складі:

Гожик Андрій Петрович –  керівник експертної групи, директор Науково-методичного центру організації навчального процесу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, канд. геолого-мінералогічних  наук, доцент, доцент кафедри мінералогії, геохімії та петрографії. Член сектору вищої освіти Науково-методичної Ради МОН України.

Сосса Ростислав Іванович – доктор географічних наук, професор, завідувач кафедри картографії та геопросторового моделювання Інституту геодезії  Національного університету «Львівська політехніка».

Тодорович Олена Сергіївна – здобувач вищої освіти, (Національний авіаційний університет).

Усі охочі можуть зустрітися з експертами в аудиторії № 203г (за адресою Галицька 201Б) 12 березня 2020 року з 14.30–15.30.

Програма візиту експертів