Викладачі та студенти кафедри географії та природознавства активно працюють в системі віддаленого конференц зв’язку

Студенти та викладачі кафедри географії та природознавства в період карантину активно працюють над дистанційною освітою студентів використовуючи увесь арсенал онлайн платформ та комунікаторів. Так, зокрема, викладач кафедри Андрій Іванович Червінський щотижня проводить онлайн заняття з дисциплін “Географія сільського туризму” та “Рекреаційна географія” для студентів групи НЗГ-41, на платформі Zoom, яка дає змогу об’єднати до сотні користувачів в одному онлайн сеансі відеозв’язку.

Дистанціне навчання дає змогу опановувати студентам нові технології навчання та одразу ж застосовувати їх на практиці. Під час такого навчання студенти демонструють відповідальне ставлення та грунтовні знання роботи з комп’ютерними технологіями та з охотою опановують нові програми. Також студенти мають можливість додатково вивчати обрані курси самостійно на платформі Сoursera, де провідні університети світу діляться кращими напрацюваннями для онлайн освіти.