ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ГЕОГРАФІЇ ТА ПРИРОДОЗНАВСТВА ВИСТУПИВ З ДОПОВІДДЮ НА ПЛЕНАРНОМУ ЗАСІДАННІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЇ

1 жовтня 2020 року гарант  освітньо-професійної програми «Географія» доц. Роман Сливка виступив з доповіддю на пленарному засіданні міжнародної науково-практичної онлайн конференції «КОНСТРУКТИВНА ГЕОГРАФІЯ І КАРТОГРАФІЯ: СТАН, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ», що була приурочена 20-річчю заснування кафедри конструктивної географії та картографії у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Тема доповіді: «Чи має право на існування конструктивний підхід у географії територіально-політичних конфліктів?». У доповіді розкрито роль суспільно-географічної експертизи у встановленні передумов, чинників і особливостей поширенн я конфліктних процесів та попередженні їх попередженні.