УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ СТУДЕНТСЬКИХ КВИТКІВ СТУДЕНТАМ 1 КУРСУ КАФЕДРИ ГЕОГРАФІЇ ТА ПРИРОДОЗНАВСТВА

У житті першокурсника Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника  розпочався новий важливий етап. Відтепер, їхній поважний статус, студентів найкращого вишу м.Івано-Франківська, засвідчений документально. У зв’язку із карантинними заходами, вручення студентських квитків відбулася у дещо незвичний спосіб. Студенти географи були в захисних масках та дотримувалися фізичної дистанції. Крім того, студентство мало змогу познайомитися з викладацьким складом, історією заснування кафедри, взяти участь в географічних конкурсах, дати клятву студента та дружно влитися в нашу географічну родину.

Науково-педагогічний колектив кафедри географії та природознавства щиро бажає студентам підкорювати нові вершини знань, досягти високих результатів у навчанні, нових відкриттів, цікавих маршрутів і повний рюкзак щастя. І нехай компас долі завжди вказує на добробут і успіх!!!