НАУКОВИЙ СЕМІНАР ПРИСВЯЧЕНИЙ “ДНЮ ПРАЦІВНИКІВ ГІДРОМЕТЕРЕОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ”

Сьогодні студенти спеціальності 103 Науки про Землю взяли участь у роботі наукового семінару, присвяченого Дню працівників гідрометеорологічної служби України.  Захід організовувався кафедрою географії та методики її навчання ТНПУ імені Володимира Гнатюка (завідувачка – д.г.н., професор Леся Заставецька, координаторка семінару – доц. Наталія Таранова). Спікерами семінару були пані Оксана Софінська (завідувачка сектору організації робіт та кадрового забезпечення Тернопільського обласного центру з гідрометеорології); пан Володимир Кучерко – начальник авіаметеорологічної станції цивільної (АМСЦ) Тернопіль IV розряду; пані Катерина Бевх – метеорологиня ІІ категорії (АМСЦ) Тернопіль. Темами семінару були обговорення історії заснування гідрометеорологічних спостережень в області, питання діяльності авіаметеорологічної станції IV розряду та приладів, що застосовуються у спостереженнях. Також координатор заходу пані Наталія Таранова розказала про досвід співпраці між науковою установою та обласним центром гідрометеорології. Семінар відбувся у теплій, дружній атмосфері, студенти отримали цінний досвід участі у цікавому науковому заході. Дякуємо за організацію та запрошення до участі.

Насамкінець хочемо привітати всіх працівників гідрометеорологічної служби Україні, а також наших колег Івано-Франківського центру гідрометеорології (начальник – Фригович Володимир Васильович) з професійним святом. Бажаємо вам міцного здоров’я, терпіння і витримки у вашій нелегкій праці, а також безхмарного неба та багато днів без небезпечних чи стихійних явищ погоди!