ВІТАЄМО НАШИХ ВИПУСКНИКІВ З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИПЛОМНИХ РОБІТ НА ЗДОБУТТЯ ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Екзаменаційна комісія у складі: Атаманюк Я.Д., кандидат географічних наук, завідувач кафедри, голова комісії, Заячук М.Д, доктор географічних наук, професор кафедри географії та природознавства, Бєлова Н.В., кандидат географічних наук, доцент кафедри географії та природознавства, члени комісії, проводили он-лайн засідання за допомогою платформи Cisco Webex з 16 по 18 грудня 2020 року.

Заслухали доповіді студентів спеціальностей 014.07 Середня освіта (Географія), 106 Географія, 103 Науки про Землю, зазначивши не лише наукове, а й практичне значення отриманих результатів.

Отож, щиро радіємо за наших випускників та бажаємо втілення в життя здобутих знань та реалізації найграндіозніших задумів і мрій.