ЕКСКУРСІЯ ПРОСТОРОМ ІННОВАЦІЙНИХ КРЕАЦІЙ

З нагоди дня вишиванки, студенти разом із викладачами кафедри Романом Сливкою та Іриною Закутинською вирушили на екскурсію до палацу Потоцьких. Сповнені патріотизму та захоплення, всі занурилися в мистецьке середовище палацового комплексу. Під час екскурсії доцент Роман Сливка розповів про функціонування палацу в різні часові епохи.
Наступною локацією були «Гетьманські вали” — сквер, який розташований позаду Палацу Потоцьких в Івано-Франківську. У минулому тут були фортифікаційні споруди Станіславова. З ХІХ століття і до тепер тут знаходиться сквер, популярне місце відпочинку містян.
Під час екскурсії студенти мали змогу дізнатися про факти та події, що вплинули на історію та організацію простору міста.
Горді, що маємо можливість вивчати й шанувати спадщину наших предків, шанувати вишиванку, яка є не лише одягом, але і символом національної єдності та спадкоємності багатьох поколінь та нашої духовності