ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЛІТНІЙ НАУКОВІЙ ШКОЛІ ДЛЯ МОЛОДИХ ГЕОГРАФІВ

На базі освітньо-культурного хабу Херсонського державного університету відбулася літня наукова школа для молодих географів. В рамках заходу, на запрошення організаторів, доценти Роман Сливка та Ірина Закутинська провели лекцію на тему: «Франківщина: особливості сучасного просторового розвитку регіону». Лекція супроводжувалася презентаційними матеріалами, що дозволило учасникам глибше ознайомитися з ключовими аспектами просторового розвитку Івано-Франківської області. На завершення відбулася публічна дискусія “Роль географів у відновленні України: від спільноти до науки і практики”, в якому взяли участь колеги з Херсонського державного університету та Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Окрім лекції, програмою заходу була передбачена екскурсія на тему “Від Станіслава до Івано-Франківська”, яку провів Роман Сливка.
Вважаємо, що такі заходи є надзвичайно важливими для географів-науковців, адже вони сприяють обміну досвідом, розширенню професійних компетенцій та налагодженню співпраці між різними науковими інституціями.