11 березня 2020 року з ініціативи кафедри управління соціокультурної діяльності, шоу-бізнесу та івент менеджменту на факультеті туризму ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» з нагоди 18-ої річниці діяльності відбулося розширене засідання правління Івано-Франківської обласної організації «Бойківщина». Доцент кафедри географії та природознавства Роман Родиславович Сливка виступив з темою доповіді “Географічна мапа Бойківщини”, яка викликала зацікавленість в учасників заходу.
ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ГЕОГРАФІЇ ТА ПРИРОДОЗНАВСТВА ВИСТУПИВ НА РОЗШИРЕНОМУ ЗАСІДАННІ ОБЛАСНОГО ОСЕРЕДКУ НАУКОВО-КУЛЬТУРОЛОГІЧНОГО ТОВАРИСТВА “БОЙКІВЩИНА”
![](https://kgip.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/73/2020/03/зображення_viber_2020-03-12_17-26-33-768x1024.jpg)