OPEN EDUCATION FORUM

Cьогодні завдяки технологічним рішенням освіта стала ще більш доступною та гнучкою. Ми спостерігаємо за тим як, навіть, консервативні освітні заклади зробили свої перші кроки до прогресивних змін у модернізації навчального процесу.  За даними ЮНЕСКО, 91 % учнів та студентів по всьому світу опинилися на карантині. 15.03.2021 р. студенти спеціальності СОГ разом із доц. Іриною Закутинською  взяли участь в online-форумі Open Education Forum який було організовано на електронній платформі ZOOM. Цей інтерактивний форум присвячений темі “Освіта після пандемії”. Спікерами доповіді були: Володимир Бугров, проректор КНУ імені Тараса Шевченка; Іван Примаченко, співзасновник онлайн платформи Prometheus Тарас Добко; перший проректор УКУ Андрій Длігач, Advanter Group. Захід був корисний тим, що орієнтований на викладачів та студентів, які працюють в освітньому середовищі, а також цікавий для нас усіх, хто має бажання постійно навчатися та вдосконалюватися.