ЗАПОЗИЧЕННЯ ДОСВІДУ КРАЩИХ ОСВІТЯН-ГЕОГРАФІВ ІВАНО-ФРАНКІВЩИНИ

Добра співпраця налагоджена між кафедрою географії та природознавства, з моменту її утворення, та школою, а з 2021 року ліцеєм №25 Івано-Франківської міської ради. У цьому загальноосвітньому навчальному закладі працюють висококваліфіковані учителі географії. Серед них заступник директора з виховної роботи, «вчитель-методист», Заслужений вчитель України Бойчук Святослава Ярославівна, вчитель географії вищої категорії, «старший вчитель» Гавадзин Надія Михайлівна.  Учні ліцею щорічно стають призерами обласної олімпіади з географії. Багато з них за період співпраці стали призерами четвертого етапу Всеукраїнської олімпіади та третього етапу турніру «Юних географів», а Букатюк Роман у 2016 році став призером Міжнародної олімпіаді з географії у Ріо-де-Женейро. Посильну участь у підготовці призерів найвищих етапів брали викладачі кафедри. Учителі ліцею щорічно із задоволенням приймають на педагогічну практику студентів-географів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, беруть участь у якості стейкхолдерів в обговоренні освітніх програм кафедри. Студентки кафедри Окань Ліля та Уманців Ліля, які проходили педпрактику у ліцеї №25 у лютому – березні 2021 року, на думку вчителів закладу, продемонстрували добру професійну підготовку, творчий підхід та високу відповідальність при проведені уроків географії як безпосередньо у класі так і у дистанційній формі. Це відзначили керівники практики  під час обговорення залікових уроків студентів, яке проводив доцент, «Відмінник освіти України», автор навчальних програм та підручників з географії для загальноосвітніх шкіл  Гілецький Й.Р.