Згідно клопотання представництва Благодійної організації «Бердичівський благодійний фонд «Оберіг-26» в Словацькій Республіці та партнерського рішення Всеукраїнського об’єднання громадян «Країна» з нагоди всенародного свята Дня Незалежності України, вшановуючи заслуги патріота рідного краю, активістки гуманітарного фронту неспровокованої широкомасштабної війни, нав’язаної агресором відбулося нагородження волонтера Ірини Закутинської пам’ятною відзнакою – медаллю «За благодійність».
ДОЦЕНТКУ КАФЕДРИ НАГОРОДИЛИ ВІДЗНАКОЮ
![](https://kgip.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/73/2022/09/photo_2022-09-01_09-40-42-1024x819.jpg)