ГЕОГРАФИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРОВЕДЕННІ НАУКОВОГО ПІКНІКА “НАУКА ЗАРАДИ МИРУ”

З нагоди 84-ї річниці заснування Прикарпатського національного університету та народження Василя Стефаника, організовано науковий пікнік, у якому представили свої локації 14 підрозділів університету.

Команда географів у супроводі заступниці декана Факультету природничих наук, доц. Наталії Бєлової організували для відвідувачів інтерактивні ігри та квести, які допоможуть вивчати географію через гру.

В інтерактивних заходах взяли участь студенти, потенційні абітурієнти, викладачі та ректорат Університету.

Науковий пікнік за участю географів став чудовою можливістю для всіх охочих дізнатися більше про наш дивовижний світ, зрозуміти його складні процеси та явища, а також відчути себе справжніми дослідниками.