Наталія Бєлова — експертка з акредитації освітніх програм НАЗЯВО

Заступниця декана Факультету природничих наук, доцентка кафедри географії та природознавства пройшла відбір та включена до реєстру експертів з акредитації освітніх програм Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти за спеціальностями 014 Середня освіта (Географія) та 106 Географія (рішення затверджене на засіданні НАЗЯВО 27 серпня 2024 року).

Експертка не лише буде брати участь в оцінюванні та акредитації освітніх програм з географії, а й сприятиме розвитку інноваційних методів навчання в освітньому процесі, ділитиметься власним досвідом із викладачами задля забезпечення якості освіти та розвитку в студентів їхнього освітнього потенціалу.

Зауважимо, що метою акредитаційних експертиз є оцінка якісних параметрів освітніх програм та розробка рекомендацій ЗВО щодо подальшого вдосконалення освітніх програм.

Вітаємо колегу та бажаємо плідної праці у сфері забезпечення якості вищої освіти України!