В Україні 20 лютого визначено днем вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Всі добре пам’ятають трагічні події 2014 року учасниками яких були і викладачі та студенти нашого закладу. Студенти кафедри географії та природознавства не забувають про подвиги Героїв Майдану і щороку вшановують їх покладаючи квіти до Пам`ятного знаку Герою Небесної Сотні Роману Гурику.
СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ГЕОГРАФІЇ ТА ПРИРОДОЗНАВСТВА ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
![](https://kgip.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/73/2020/02/unnamed-1024x768.jpg)