У системі топографічної практики і практичних занять з курсів фізичної географії України та Українських Карпат було здійснено навчальну екскурсію студентами-географами на зовнішні низькогірні хребти Скибових Ґорґан у межах Рожнятівського району. Під час мандрівки відвідали скельні виступи пісковиків у межах Берегової скиби Скибової тектонічної зони – Павлівський та Ріпненський камені, водоспад Підгуркало, а також нафтопромисел в околицях села Ріпне. Це дозволить студентами краще сприймати матеріал про геологічну будову Карпат, особливості залягання товщ карпатського флішу.
![](https://kgip.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/73/2020/10/зображення_viber_2020-10-06_20-59-31.jpg)
У підніжжя 30-метрового Павлівського каменя
![](https://kgip.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/73/2020/10/зображення_viber_2020-10-06_20-59-50.jpg)
На вершині Ріпненського каменя
![](https://kgip.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/73/2020/10/зображення_viber_2020-10-06_21-00-53.jpg)
5-метровий водоспад Підгуркало
![](https://kgip.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/73/2020/10/зображення_viber_2020-10-06_21-00-13.jpg)
Скельний уступ Ріпненського каменя
![](https://kgip.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/73/2020/10/зображення_viber_2020-10-06_20-59-04.jpg)