Ще з 2020 року викладачами кафедри започатковано традицію проведення інтегрованих уроків у школах нашого міста. Цікавим та насиченим був урок учителя зарубіжної літератури приватної гімназії «Крила» Мадриги Тетяни Дмитрівни та завідувача кафедри географії та природознавства Атаманюк Ярослави Дмитрівни на тему «Виживання в екстремальних погодних умовах» за твором Д. Лондона «Жага до життя». Учні за координатами визначали, де відбуваються події, описані автором, протяжність шляху, а працюючи у групах чудово справились із описом екстремальних умов та правилами виживання.
Інтегровані уроки у рамках співпраці з ЗЗСО
![](https://kgip.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/73/2023/03/zobrazhennia_viber_2023-03-01_14-54-27-380-e1677689555649-798x1024.jpg)