СТУДЕНТИ ПЕРЕГЛЯНУЛИ УКРАЇНСЬКИЙ ФІЛЬМ «ДОВБУШ»

28 вересня студенти першого курсу кафедри географії та природознавства разом з академнаставником Іриною Закутинською відвідали кінотеатр та переглянули історичний фільм «Довбуш».
«Довбуш» – український фільм режисера О. Саніна. Події фільму відбуваються в Карпатах на початку XVIII ст. Зйомки проходили на Івано-Франківщині, Львівщині,Тернопільщині, у Закарпатті та Києві. Серед локацій – давні замки та інші історичні об’єкти, які допомагають відчути атмосферу епохи першої половини XVIII ст., зокрема церква Святого Юра, Дрогобицька солеварня, Львівська каплиця Боїмів, печера Вертеба, Свірзький замок, Збаразький замок, фортеця у Кам’янці-Подільському, Чемегівський каньйон, скелі Довбуша в урочищі Бубнище, Свидовецький хребет, Київська фортеця, музей просто неба у Пирогові, та у селах Київської, Тернопільської й Івано-Франківської областей. Фільм вразив усіх. Після перегляду фільму студенти нашої кафедри обов’язково відвідають найпопулярніші локації зйомок.