Вже третій рік студенти кафедри географії та природознавста беруть участь у проєкті “Молодь і Влада”. Проєкт спрямований на залучення молоді до активної участі в політичному та громадському житті Івано-Франківської міської територіальної громади. Доцентка кафедри географії та природознавства Ірина Закутинська запропонувала студентам взяти участь у даному проєкті. До цієї ініціативи долучилися Тетяна Зорій та Надія Ковалюк, які успішно пройшли всі етапи конкурсного відбору. Протягом трьох місяців наші студентки працюватимуть в департаментах Івано-Франківської міської ради і здобуватимуть нові знання.
Нехай участь у проєкті буде важливим етапом у вашій кар’єрі та особистому зростанні!![🌎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc0/1/16/1f30e.png)
![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1f4da.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🌎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc0/1/16/1f30e.png)
![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1f4da.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)