СТУДЕНСЬКИЙ ГУРТОК УРБАНІСТИЧНІ СТУДІЇ

На кафедрі географії та природознавства функціонують студентські наукові гуртки за інтересами, в яких кожен студент може інтелектуально та науково самореалізуватися. Зокрема таким студентським гуртком є «Урбаністичні студії», де студент  розширює коло своїх геопросторових поглядів і отримує нові знання з геоурбаністики. Активними учасниками є студенти ІІ курсу спеціальності СОГ-21, Г-21, НПЗ-21 які беруть участь в роботі гуртка.

22.10.2020 року керівник гуртка Ірина Закутинська разом із своїми гуртківцями взяли участь в онлайн-дискусії: «Інтегроване просторове планування для об’єднаних територіальних громад».

Студенти мали можливість ознайомитися з новими підходами до планування територій в рамках реформи децентралізації в Україні, особливостями співробітницва громад та яким чином європейські практики міжмуніципальної співпраці можуть бути застосовані українськими ОТГ.