Доцент кафедри Фоменко Н. В. та студенти 4 курсу Арсенюк Вікторія та Ковальчук Соломія долучились до реалізації проєкту URBforDAN та організації тематичної зустрічі з учнями Вовчинецької гімназії. Наталія Володимирівна ознайомила учнів із особливостями місцевих ландшафтів та процесами взаємодії природних компонентів в екосистемі лісу. https://www.facebook.com/depinvestif/posts/947848579305142
ВОВЧИНЕЦЬКИЙ ПАГОРБ – НАЙКРАЩА ВУЛИЧНА НАВЧАЛЬНА АУДИТОРІЯ
![](https://kgip.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/73/2021/05/зображення_viber_2021-04-29_18-04-27-1024x681.jpg)