СТАЖУВАННЯ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ

З понеділка 29 квітня доценти кафедри географії та природознавства Гілецький Йосип Романович та Закутинська Ірина Іванівна розпочали стажування на кафедрі геодезії та землеустрою Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Завідувач кафедри, доктор географічних наук, професор Микола Миколайович Приходько ознайомив колег із особливостями освітніх програм, які реалізуються кафедрою, навчально-матеріальною базою спеціальностей, науковими проектами над якими працює колектив кафедри, перспективами майбутнього працевлаштування здобувачів вищої освіти. Беручи до уваги специфіку роботи кафедри було внесено деякі незначні корективи у плани стажування та погоджено кінцевий варіант із завідувачем кафедри.