СТУДЕНТИ-ГЕОГРАФИ ЗДОБУВАЮТЬ ПРАКТИЧНІ ЗНАННЯ З ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ В ДЕПАРТАМЕНТІ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТРУРИ

Відбулася зустріч студентів другого курсу спеціальностей 106 Географія і 014 Середня освіта (Географія) кафедри географії та природознавства із заступником директора департаменту містобудування та архітектури паном Олегом Бараном. У ній взяли участь в ролі організаторів заходу викладачі кафедри доценти Ірина Закутинська та Роман Сливка. Від досвідченого архітектора студенти отримали інформацію про види і призначення містобудівної документації. Олег Казимирович розповів про особливості генерального плану міста Івано-Франківська. Також було відзначено специфіку функціонального зонування обласного центру, виокремлено основні перспективні напрямки просторового розвитку міста. Пан Олег відповів на численні запитання студентів і викладачів, які були пов’язані із функціонуванням транспорту, щільністю і поверхністю забудови, розширенням рекреаційних зон міста. Отримані знання дозволять покращити рівень практичних знань здобувачів освіти в сфері просторового планування територій і урбаністики. Дякуємо департаменту і особисто пану Олегу Барану за отриманні знання.