11.05.2023 р. відбулася online-зустріч доцентів кафедри географії та природознавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника з старшокласниками Тлумацького ліцею N 2. Під час зустрічі викладачі кафедри Роман Сливка та Ірина Закутинська, спілкувалися з учнями щодо вступної кампанії та популяризували нову освітню програму «Географія та організація простору територіальних громад». Вона зорієнтована на підготовку фахівців-урбаністів, а також фахівців із геобрендингу і зонування міських і сільських територіальних громад з акцентом на практичну підготовку. У результаті навчання майбутні студенти оволодіють сучасними географічними та містобудівними підходами для організації комфортного життя в урбопросторах та новостворених сільських громадах. Особливо актуальна в умовах інтеграції України в Європейський Союз, стратегія і бюджет якого передбачають найбільші видатки на вирівнювання регіонального розвитку країн-кандидатів.
Колектив кафедри географії та природознавства висловлює щиру подяку вчителю географії Галині Стринаглюк за організаційні зусилля у створені приємної атмосфери.
ЗУСТРІЧ З МАЙБУТНІМИ ВИПУСКНИКАМИ ТЛУМАЦЬКОГО ЛІЦЕЮ №2
![](https://kgip.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/73/2023/05/photo_2023-05-11_14-15-30-1024x576.jpg)