ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Відкривається нова освітня бакалаврська програма на кафедрі географії та природознавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Навчання на дані освітній програмі дасть змогу відповісти на низку питань особистого розвитку здобувачів освіти. Зокрема, отримати компетенції креативного вирішення непростих завдань розвитку регіону, брати активну участь в громадському житті стрімко зростаючого Івано-Франківська, пройти практики у приватних, муніципальних і державних установах, здійснити академічну мобільність до партнерських університетів у Польщі🇵🇱, Чехії 🇨🇿 і Словаччини🇸🇰, отримати драйв і натхнення від мандрівок барвистою Івано-Франківщиною і Україною🇺🇦, зустріти друзів-однодумців не тільки серед студентів, але і серед викладачів.
На новій освітній програмі у вас буде час осмислити відповіді на низку запитань:
☑️що я можу зробити для того, щоб покращити життєвий простір у своєму місті чи селі?
☑️як реалізувати найкращі моделі планування просторів європейських країн в Україні?
☑️як зробити так, щоб мій професіоналізм приносив мені дохід, задоволення і впевненість у завтрашньому дні.

admission.pnu.edu.ua — у Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника.