ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ

26 жовтня 2023 року на географічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся захист дисертації Надії Тимофійчук. Аспірантка кафедри географії та природознавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Надія Тимофійчук захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата географічних наук на тему: «Природокористування та його оптимізація у геосистемах гірської частини басейну ріки Черемош». Науковий керівник кандидат педагогічних наук, доцент Гілецький Йосип Романович, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, доцент кафедри географії та природознавства. Вітаємо аспірантку та її наукового керівника із успішним захистом та бажаємо подальших наукових здобутків!