ФОРМУВАННЯ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ СУЧАСНОГО ГЕОГРАФА ВІД ВИПУСКНИКІВ

11.02.2021 р. відбулася online-зустріч із випускником кафедри географії та природознавства Олексієм Тригуб’яком – гірським гідом, альпіністом, волонтером рятувально-пошукового поста «Marmaros Rescue Hut» та  здобувачами вищої освіти  спеціальності «Географія 106». Також під час зустрічі були присутні: зав. кафедрою Я.Д. Атаманюк, доценти Й.Р. Гілецький, Р.Р. Сливка, І.І. Закутинська.

Під час зустрічі, Олексій розповів про свою професійну діяльність, згадав про студентське географічне життя, яке стало поштовхом подальшої  його кар’єри. Також наш випускник є одним із засновників добровільного рятувального поста в українських мармаросах” Marmaros rescue hut” ініціатива займається порятунком та інформуванням туристів які відвідують Мармароський масив взимку.

Наш випускник здійснив альпіністські сходження на гори Мон Блан 4810м, Маттергорн 4478м, Казбек 5054м, Тетнульді 4858м, Грос Глокнер 3798м, Герлаховський Штит 2655м., про які розповідав під час online-зустрічі.

Також Олексій поділився, що володіє методикою визначення рівня лавинної небезпеки та складання лавинного профайлу. Під час дискусії, гарант спеціальності «Географія» доц. Роман Сливка запропонував залучати студентів до волонтерської діяльності, поділитися досвідом напрацьованої методики щодо складання лавинного профайлу.

І на останок, Олексій дав цінну пораду студентам-географам – ніколи не здаватися і завжди вперто йти до своєї мети!

Студенти та викладачі засипали Олексія Тригуб’яка запитаннями, подякували за інформативну зустріч та чекають у гості після завершення карантинних обмежень.