ІІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ У 2024 році

Незважаючи на повномасштабну війну, яка триває на території України, у другу неділю лютого було проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. Завершився період виділений на апеляції і вже завтра будуть оприлюднені остаточні результати олімпіади у 2024 році. У роботі журі взяли участь викладачі кафедри географії та природознавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Вони відзначили досить високий рівень підготовки учнів – учасників олімпіади. Також звернули увагу на те, що все більше серед учителів, які підготували призерів олімпіади, поряд досвідченими педагогами є випускники кафедри географії та природознавства університету. При цьому деякі з них успішно беруть участь у ці дні у фінальному етапі першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» (Чав’як І.Б., Візнович В.О., Олійник Н.М., Озарук О.М.)