ЗАВЕРШИВ СВОЮ РОБОТУ ІІ (ОБЛАСНИЙ) ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАН

17 лютого 2024 року відбувся ІІ обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН секції Географії, Гідрології та Геології. Викладачі кафедри географії та природознавства (доц. Сливка Р.Р., доц. Гілецький Й.Р., доц. Атаманюк Я.Д. доц. Закутинська І.І.) заслуховували доповіді учнів щодо виконаних досліджень. На обласний етап конкурсу надійшло 11 робіт, які стосувалися різноманітних географічних проблем: географії населення, географії міст, ґрунтознавства, географії туризму, географії культури, гідрології. Члени журі конкурсу-захисту відзначили високу актуальність наукової тематики більшості дослідницьких проектів, належний рівень їх представлення під час наукових конференцій та постерних захистів.
      Члени журі висловили слова подяку за виконану роботу учням та науковим керівникам за підтримку обдарованої учнівської молоді. Зокрема, вітаємо переможців у секції “Географії” Ірину Галичук за зайняте І місце, Вікторію Чир та Андрія Лютака за здобуті ІІ місця, а також Христину Муравську за здобуте ІІІ місце. У секції “Гудрології” переможцями стали Максим Струк (І місце) та Марія Гаєвська (ІІ місце). У секції геології переможцем стала Анастасія Табанець (І місце). Бажаємо подальших успіхів та перемог! 🌎📚🇺🇦
      Запрошуємо на навчання у Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.📚🎓🌎