НОВИЙ АТЛАС «МЕРЕЖА ПОСЕЛЕНЬ УКРАЇНИ (ФОРМУВАННЯ ТА РОЗВИТОК) ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ГЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ

Викладачі і студенти кафедри географії та природознавства вдячні Інституту географії НАН України, зокрема, академіку Леоніду Григоровичу Руденку за можливість використовувати на практичних заняттях з суспільно-географічних дисциплін інноваційний атлас «Мережа поселень України (формування і розвиток)». В атласі картографічно відображено якісні, кількісні зміни та зрушення у міській та сільській поселенській мережах України.
В умовах глибокої трансформації суспільства внаслідок триваючого конфлікту розуміння демографічних процесів є як ніколи актуальним для потреб повоєнної відбудови нашої держави. Тематичні карти атласу виконані на високому науково-методичному рівні, базуються на нових статистичних даних і є чудовим посібником для здобувачів освіти, а також цінним джерелом інформації для подальших наукових досліджень.
Щиро вдячні за атлас, подарований нашій кафедрі.
Бажаємо нових цікавих проєктів.