ОФІЦІЙНЕ ЗАВЕРШЕННЯ КОНКУРСУ УЧИТЕЛЬ РОКУ 2024

17 квітня у приміщенні Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника офіційне завершення Всеукраїнського конкурс «Учитель року 2024» відбулося. Переможців привітала голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації, доктор наук з державного управління Світлана Онищук. У нагородженні призерів та учасників взяли участь також директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віктор Кімакович, голова Івано-Франківської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Зоряна Король, директор Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Богдан Томенчук, ректор Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Роман Зуб’як, проректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Едуарда Лапковський.
Вручення дипломів учасників конкурсу у номінації «Географія» провели голова журі доцент кафедри географії та природознавства Йосип Гілецький та методист ОІППО Світлана Подолюк. Головним лейтмотивом привітань було вдячність учасникам конкурсу за їх самовіддану творчу працю. Після офіційної частини учасники конкурсу та члени журі зробили пам’ятні фото та пригадали незабутні миттєвості участі у конкурсі, а також роки навчання у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, оскільки восьмеро учасників конкурсу є випускниками нашого університету. Переможцем конкурсу також стала випускниця кафедри географії та природознавства, а у теперішній час учителька географії Рожнятівського ліцею Рожнятівської селищної ради Віра Візнович.