ВИРОБНИЧА ЦІЛЬОВА ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА В ШКОЛІ

Проходження практики за профілем майбутньої професії вчителя географії має важливе значення для успішного входження у педагогічну діяльність студента. Навчаючись у ЗВО, здобувачі вищої освіти за першим (бакалаврським рівнем) спеціальності 014 Середня освіта (Географія), мають можливість проходити виробничу цільову педагогічну практику в школі, відповідно до графіку освітнього процесу в різних закладах загальної середньої освіти м. Івано-Франківська згідно укладених угод про проходження практики.
Сьогодні наші студенти-практиканти проводять уроки з географії в рамках програми Інтелект України. Ця програма допомагає нашим студентам не лише поглибити знання з географії, а й розвивати критичне мислення, аналітичні навички, методичні та педагогічні знання під час проведення уроків за даною програмою. Дякуємо дирекції та вчителям географії Ліцею імені Романа Гурика за їхню підтримку та можливість практичного досвіду студентів кафедри географії та природознавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.