ПРОМІЖНА НАРАДА З ПИТАНЬ ЗАЛУЧЕННЯ СТУДЕНТІВ ДО НАУКОВО-ДОСЛІДНОЇ РОБОТИ

Відбулася наукова online-нарада під час якої були присутні студенти спеціальності Географія, доценти кафедри Роман Сливка, Ірина Закутинська та помічниця міського депутата Романа Харука, SMM-менеджер Гулей Мар’яна.

Дослідження студентів є складовою НДР кафедри географії та природознавства. Здобувачі отримують практичний досвід розробки презентаційного матеріалу, обробки первинних даних тощо. Здобувачі ВО А. Ватащук та М. Свачій, Д. Вишенько залучені до збору та обробки баз даних, необхідних для створення «Атласу Івано-Франківської ОТГ» у співпраці із ГО «Науково-аналітичний центр Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади». Також помічниця міського депутата Мар’яна Гулей розказала нашим студентам про анкетне опитування, яке здійснювалося в кожному населеному пункті. Зміст анкети передбачав отримання комплексу текстових відповідей, аналіз яких дає змогу чітко визначити найбільш важливі проблеми та потреби населення Івано-Франківської міської територіальної громади.

Назавершення студенти озувучили пропозиції щодо оформленні дизайну карт і їх наповнення. Матеріали атласу будуть використовуватися в навчальному процесі, наприклад, при викладанні ОК «Картографія з основами топографії», «Територіальний менеджмент громад».