ЦІКАВО ТА ПІЗНАВАЛЬНО ПРО СТУДЕНСЬКЕ ЖИТТЯ ДЛЯ ГІМНАЗИСТІВ

15 квітня 2021 року було проведено online-зустріч з учнями 9-11 класів Городенківської гімназії імені Антона Крушельницького на тему: «Моя майбутня професія». Під час зустрічі студенти кафедри географії та природознавства Ангеліна Письменна (випускниця даної гімназії) та Тетяна Федоришин презентували нашу кафедру,  цікаво розповідаючи про власні досягнення,  мотивацію вступу на ОП Середня освіта (географія) та перспективи, які відкриваються  під час навчання в університеті.

В ході зустрічі доц. Ірина Закутинська познайомила учнів з можливостями навчання на інших освітніх програмах кафедри та   університету, а також запросила завітати на День відчинених дверей Факультету природничих наук.

Колектив кафедри географії та природознавства щиро вдячний директору Городенківської гімназії імені Антона Крушельницького Олексину Миколі Миколайовичу та заступнику директора з виховної роботи Письменній Ірині Валеріївні за допомогу в організації заходу.