ПРО АКАДЕМІЧНУ ДОБРОЧЕСНІСТЬ

21 квітня викладачі та студенти кафедри долучились до онлайн-семінару «Академічна доброчесність та її інструменти», який організувала Комісія з питань етики та академічної доброчесності спільно з Науковою бібліотекою ПНУ в рамках занять університетської школи академічної доброчесності.

Дискусія була цікавою та актуальною, при активній участі викладачів, студентів та аспірантів. Розглядали проблему розуміння самого поняття та важливість дотримання  академічної доброчесності при різних видах наукової діяльності. Найбільшу цікавість викликали алгоритм «перевірки на плагіат» кваліфікаційних робіт, зокрема як уникнути можливих пасток цитування та правильно покликатися на використані джерела інформації.

Із магістрами кафедри географії та природознавства та зацікавленими студентами-бакалаврами  дана дискусія продовжилась на платформі zoom, що дозволило конкретизувати отриману інформацію на прикладах магістерських робіт, які виконуються у даному семестрі.