ЗУСТРІЧ НА ГРИНВІЦЬКОМУ МЕРИДІАНІ

У рамках дискусійного клубу географічні колаборації16.05.2021 р. відбулась онлайн-трансляція прямого включення з Лондона із випускницею нашої кафедри Іриною Муляк. Даний захід був приурочений Дню Європи в Україні.  Наша випускниця вела прямий ефір з Гринвіцького парку, де знаходиться Королівська обсерваторія. Під час зустрічі, наша випускниця провела невеличку екскурсію парком, ознайомила із краєвидами мегаполіса, розповіла про організацію транспортної системи, розповіла про реалії повсякденного життя, ментальність і культуру місцевого населення. Як зазначила наша випускниця, в Лондоні можна не переживати з приводу зовнішнього вигляду і дорогих аксесуарів. Головне – щоб з людиною було весело і легко. Люди вільні від забобонів і нікому не цікаво, якої моделі у тебе телефон і чи є автомобіль високого класу. Автомобіль в Лондоні фактично не потрібний, в ньому є сенс тільки в тому випадку, якщо виїжджати за місто. Ірина охарактеризувала карантинні обмеження в Британії.Окремо, вона зупинилася на екологічній культурі британців і їх трепетному відношенні до довкілля. Ірина акцентувала на важливості вивчення англійської мови як необхідного засобу міжнародної комунікації.

З впевненістю можна сказати, що зустріч була цікавою та пізнавальною для усіх присутніх, а особливо для студентів, які отримали додаткове джерело натхнення для продуктивного завершення навчання та доповнення отриманих на онлайн-заняттях суспільно-географічних  знань!

Дякуємо нашій випускниці за цікаву та динамічну зустріч!