НОВА ЕНЕРГІЯ

Студенти ІV курсу разом з викладачами кафедри Романом Сливкою та Іриною Закутинською відвідали освітній простір Нова Енергія – відкрита освітня спільнота, яка інтелектуально та креативно розвиває активну частину суспільства України та світу шляхом популяризації науки в ігровій формі та інтерактивної STEM-освіти для дітей і дорослих. Студенти мали можливість ознайомитися з науковими досягненнями, новими розробками й новітніми технологіями у сфері енергетики, відновних джерел енергії. На високому професійному рівні  екскурсію проводила студентка ІV курсу Ксенія Максим’юк. В ході екскурсії студенти  подивилися на Тесла Шоу, де побачили метрові блискавки від трансформатора Тесли, зарядилися позитивною енергією на генераторі Ван да Граафа і звичайно досліджували плазмові кулі.  Також  пройшлися двома екскурсіями під назвою “Енергія” і “Фізика та ілюзії” де наочно побачили як діє сила Коріоліса, будували гори і низини на інтерактивній карті, та вивчали як добувати електроенергію за допомогою альтернативних джерел енергії.

Дякуємо за цікаву екскурсію Ксенії Максим’юк, яка любить свою справу і змістовно хоче передати більше своїх знань екскурсантам.