ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ НАВЧАЛЬНО-ОЗНАЙОМЛЮВАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

18.10.2021 відбулася звітна конференція  щодо навчально-ознайомлювальної практики  в закладах освіти.  Студенти 2 курсу ОР «бакалавр» спеціальності 014 Середня освіта (географія) денної форми навчання закінчили навчально-ознайомлювальну практику  в закладах освіти. Практика тривала два тижні з 04.10.2021 р. до 15.10.2021 р.  Незважаючи на умови адаптивного карантину в Україні студенти мали змогу відвідувати уроки географії, отримувати консультації від досвідчених учителів. Студенти-практиканти ознайомилися з навчальними та виховними планами роботи, календарним плануванням, перспективно-тематичними планами на 2022 рік. Ознайомлення з основною документацією школи та вчителя географії дала змогу чітко окреслити специфіку роботи навчальних, освітніх закладів в умовах діяльності нової української школи. Факультетський керівник практики Ірина Закутинська  наголосила, що в процесі захисту навчально-ознайомлювальної практики студенти продемонстрували ґрунтовні звіти та результати своєї плідної праці.

Хочемо висловити подяку за надану допомогу та можливість здобути безцінний досвід навчання та роботи з учнями всім вчителям географії:  Паньків Н.І, Ситник О.П., Коломиї В.І, Гречанюк З.В.