ПЕРША РІЧНИЦЯ СМЕРТІ СВІТЛОЇ ПАМ’ЯТІ МИРОСЛАВА ІВАНОВИЧА САВ’ЮКА

17 квітня 2022 р. річниця смерті світлої пам’яті засновника кафедри географії та природознавства доцента, кандидата геолого-мінералогічних наук Мирослава Івановича Сав’юка. Викладачі і студенти пам’ятатимуть першого завідувача як прекрасного управлінця, який зміг згуртувати дружній колектив та скерувати студентів на здобуття знань про наш чудовий світ. Неординарні людські якості Мирослава Івановича допомагали вирішувати найскладніші завдання із легкістю та ентузіазмом. Всі випускники кафедри пам’ятають його як вимогливого, але справедливого викладача. Батьківські поради співробітникам і студентам часто позитивно впливали на життєві траєкторії, за що ми всі залишимося вдячними йому. Вдячними за подаровані миті спілкування, за яскравий гумор і дружню підтримку. Колектив кафедри географії та природознавства завжди матиме в серці світлий образ вченого, керівника та колеги, який зробив чудовий подарунок Рідному Краєві – заснував осередок однієї із найблагородніших і романтичних наук – Географії !!! Вічна і світла пам’ять нашому наставнику!!!