ОСОБЛИВОСТІ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ПРИРОДНИЧИХ НАУК В УМОВАХ СЬОГОДЕННЯ.

Під час лекційних занять з методики викладання географії разом із доцентом Іриною Закутинською студенти ІІІ курсу спеціальності Середня освіта (Географія) взяли участь у лекторію на тему: «Особливості підготовки майбутніх учителів природничих наук в умовах сьогодення». Лекцію провела професорка Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка  Алла Василівна Степанюк.

Зокрема, лектор зазначила, що адаптація майбутніх учителів природничих наук безпосередньо пов’язана з реформами та змінами, які відбуваються в освітній програмі. Прогресивність у розвитку природничих наук, спричинена розвитком сучасних поглядів освіти, які реалізуються в програмі Нової української школи. Саме модернізація освітньої галузі вимагає оновлення процесу підготовки майбутніх фахівців, особливо вчителів природничих наук. Завершилася лекція обговоренням усіх питань, які виникли у присутніх, та підведенням підсумків. Учасники відзначили важливість проведення міжуніверситетського лекторію, що максимально сприяв ознайомленню широкої аудиторії студентів та викладачів із новітніми досягненнями української науки та освітніми  новаціями. В рамках міжуніверситетського лекторію всі учасники отримали сертифікати.