ВІТАЄМО НАШИХ СТУДЕНТІВ ІЗ УСПІШНИМ ЗАВЕРШЕННЯМ ДЕРЖАВНОЇ АТЕСТАЦІЇ І ПРИСУДЖЕННЯМ ОСВІТНЬОГО РІВНЯ «БАКАЛАВР

Упродовж 6.06. – 25. 06. 2022 р. тривала робота Державної атестаційної комісії на бакалаврських освітніх програмах «Географія», «Середня освіта (Географія)», «Науки про Землю». Відбулися два іспити із дисциплін професійної підготовки та дисциплін спеціалізації. Більшість студентів проявили себе з найкращої сторони при складання тестової частини іспитів, змістовними і фаховими були відповіді на запитання усної складової іспиту. На цій підставі ми з оптимізмом дивимося на перспективи географії в Карпатському регіоні! Державна екзаменаційна комісія в складі годови доц. Сливки Романа Радославовича, доцентів Гілецького Йосипа Романовича і Фоменко Наталії Володимирівни, секретаря комісії Гасюк Оксани Романівни вітає наших дорогих студентів із досягненням важливого етапу в освітній і професійній кар’єрі, бажає успіхів у подальшому кар’єрному зростанні! Також запрошуємо шановних бакалаврів здобути освітньо-кваліфікаційний рівень магістра на спеціальності «Середня освіта (Географія)», що не тільки додасть фахових компетенцій, але і дозволить продовжити на три семестри цікаве студентське життя!!!