У МЦЗ В МИКУЛИЧИНІ ВІДБУВСЯ ЕКОЛОГО-ІНТЕГРАЦІЙНИЙ ЗАХІД

14 вересня студенти представники всіх факультетів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника взяли участь в інтеграційному екологічному заході-толоці у Міжнародному центрі зустрічей студентської молоді України та Польщі (МЦЗ), будівництво якого завершується у Микуличині.

До події долучилися і студенти кафедри географії та природознавства Гасюк Марта та Макогнюк Богдан.

Разом зі студентами участь у толоці взяли ректор університету Ігор Цепенда, проректори та викладачі. Завдяки допомозі студентів та викладачів, на майданчику навколо будівлі та у приміщеннях всередині МЦЗ було прибране будівельне сміття, а сам об‘єкт підготовлено до подальших робіт. Прийнято рішення зробити традицією подібні екологічні інтеграційні заходи-толоки за участі студентів університету.

Міжнародний центр зустрічей студентської молоді України і Польщі (МЦЗ) є проектом Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Детальніше про подію на сайті за покликанням.

У МЦЗ в Микуличині студенти провели еколого-інтеграційний захід