СТУДЕНТИ-ГЕОГРАФИ ЗАВІТАЛИ ДО НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ

В рамках навчально-ознайомлювальної практики в закладах середньої освіти, студенти 2 курсу Середня освіта (географія) разом з керівником практики доцентом Іриною Закутинською, відвідали науково-методичний відділ Наукової бібліотеки. Їхній увазі була представлена презентація “Особливості роботи науково-методичного відділу Наукової бібліотеки ПНУ ім. В.Стефаника”, а також продемонстровано сайт бібліотеки та його можливості у пошуку необхідної інформації. Студенти переглянули неопубліковані документи, а саме
кваліфікаційні студентські роботи та ознайомились з правилами користування даним фондом.
Наталя Григорівна надала консультації з питань використання наукової бібліографії у наукових роботах, ознайомила наших студентів зі стандартами щодо бібліографічного опису, основними вимогами до оформлення та прикладами, а це майбутнім вчителям допоможе при написанні наукових робіт із своїми учнями.
Студенти були щиро вдячні за надзвичайно цікаву, змістовну, пізнавальну лекцію, яку провела Мазур Наталія Григорівна завідувач сектору наукової літератури Наукової бібліотеки.