ОСІННЯ ПОЛЬОВА НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА ГЕОГРАФІВ 2022

Студенти групи Г-21 спеціальності 106 Географія впродовж двох тижнів проходили польову навчальну практику. Попри не дуже сприятливу погоду, вдало провели геодезичні знімання в околицях навчального корпусу.

Частина студентів групи здійснила сходження під керівництвом доцента Сливки Р.Р. на вершину Великий Гургулат (1442 м) у Свіцько-Мізунських Скибових Ґорґанах.

Друга частина студентів групи із доцентом Гілецьким Й.Р. здійснили пішохідний маршрут через три водоспади в околицях Маняви (Замлацький, Манявський, каскад Мар’янчині водоспади).  У ході мандрівок ознайомилися із товщами флішу, характером водно-ерозійних процесів. Звернули увагу на висотну поясність, як чітко виражена в осінню пору.

Через загострення ситуації у державі камеральні роботи по обчисленні та оформленні результатів знімань довелось здійснювати уже у дистанційній формі.