УЧАСТЬ У ПРОЄКТІ «МОЛОДЬ І ВЛАДА»

Стартував проєкт «Молодь і влада» для студентів та молодих громадських активістів пройти стажування в структурних підрозділах Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Ініціатор проєкту – секретаріат Івано-Франківської міської ради. Доцентка кафедри географії та природознавства Ірина Закутинська запропонувала студентам взяти участь у Читати далі

Запрошуємо абітурієнтів на навчання за освітньою програмою «Середня освіта (Географія)» освітнього рівня бакалавр, яка зорієнтована на підготовку вчителів географії, що матимуть широкі можливості реалізації креативу в організації освітньо-пізнавальної діяльності підростаючого покоління.