УЧАСТЬ У ПРОЄКТІ «МОЛОДЬ І ВЛАДА»

Стартував проєкт «Молодь і влада» для студентів та молодих громадських активістів пройти стажування в структурних підрозділах Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Ініціатор проєкту – секретаріат Івано-Франківської міської ради.
Доцентка кафедри географії та природознавства Ірина Закутинська запропонувала студентам взяти участь у проекті «Молодь і влада». До цього проєкту долучилися студенти кафедри географії та природознавства Марта Гасюк та Софія Стефінів, які пройшли всі етапи конкурсного відбору. Наші дівчата будуть мати 2-місячне стажування у Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради. Бажаємо нашим студентам реалізувати себе, спробувати себе в ролі державного службовця, також знайти собі нових друзів та активно провести час.